Podoba Ci się projekt? Ty także możesz wpłynąć na jego rozbudowę!

Trwa Budżet Obywatelski 2021. W dniach 31 sierpnia – 20 września 2020 można oddać głosy na projekty mające być realizowane w 2021 roku. Autorzy pierwszego projektu ponownie zgłosili jego kontynuację: “Piękniejsze śródmieście – symbole naszego miasta w formie małej architektury (etap II)“. Na liście proponowanych nowych rzeźb znalazło się 5 obiektów – lista została stworzona przez współautorów projektu na bazie rozmów z mieszkańcami:

 1. Fotel bujany z Giętówki – Fabryka giętych mebli Johann Kohn i S-ka
 2. Kuchenka gazowa z garczkiem na palniku – Fabryka Wyrobów Metalowych “Polmetal”
 3. Płytki podłogowe ułożone we wzór – “Marywil” Fabryka Wyrobów Szamotowych i Kamionkowych
 4. Modułowy System Broni Strzeleckiej kalibru 5,56 mm (MSBS-5,56) Grot – Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o.
 5. Radomianka na spodeczku razem filiżanką kawy – Cukiernie

Projekt znajduje się w grupie “Projekty do 400 tysięcy złotych” na pozycji 33. Zachęcamy do mu maksymalnej liczby punktów czyli 3.

Zagłosować możesz na dwa sposoby:

 1. Online! Wystarczy wejść na stronę glosowanie.konsultacje.radom.pl i wypełnić formularz głosowana. Instrukcja poniżej.
 2. Udając się do jednego z punktów głosowania i wypełniając kartę do głosowania (strona 7, pozycja 33) na miejscu w:
  • Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Kilińskiego 30 (pok. 19),
  • Biurze Rady Miejskiej, ul. Rynek 1, w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1,
  • Referacie Komunikacji Społecznej, Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104)
  • Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przy ul. Rwańskiej 16.

Zachęcamy do zagłosowania na nasz projekt jak również na inne projekty ciekawe Twoim zdaniem projekty. Pamiętaj, że na karcie do głosowania możesz ocenić dowolną liczbę projektów dając im od 1 do 3 pkt.

 

Jak głosować online?

1) Wejdź na stronę glosowanie.konsultacje.radom.pl

2) Rozwiń grupę projektów klikając na “Projekty powyżej 400 tysiecy złotych“, zjedź poniżej i przy pozycji 33 zaznacz 3 Punkty, a następnie kliknij na samym dole “Zakończ głosowanie“. Oczywiście jeśli chcesz warto oddać głos na inne ciekawe projekty.

3) Uzupełnij swoje dane czyli “Imię i nazwisko” oraz “Numer telefonu“, a następnie zaznacz wszystkie zgody. Kliknij następnie “Wyślij SMS“. Po otrzymaniu kodu na telefon przepisz go do okna, które się pojawi. Brawo, oddałeś swój głos. Dziękujemy 🙂