Podoba Ci się projekt? Ty także możesz wpłynąć na jego rozbudowę!

Trwa Budżet Obywatelski 2022. W dniach 1 – 21 czerwca 2021 można oddać głosy na projekty mające być realizowane w 2022 roku. Zgłosiliśmy kontynuację naszego projektu pt.: “Piękniejsze śródmieście – symbole naszego miasta w formie małej architektury (etap II)“. Na liście proponowanych nowych rzeźb znalazło się 4 obiekty – lista została stworzona przez współautorów projektu na bazie rozmów z mieszkańcami:

 1. Kuchenka gazowa typ 341 z garczkiem na palniku – Fabryka Wyrobów Metalowych “Polmetal”
 2. Płytki podłogowe ułożone we wzór – “Marywil” Fabryka Wyrobów Szamotowych i Kamionkowych
 3. Radomianka na spodeczku razem filiżanką z Ćmielowa i łyżeczką z Gerlach – Cukiernie
 4. Pistolet maszynowy PM-63 RAK – Fabryka Broni

Projekt znajduje się na pozycji 1 na samym początku w grupie “Projekty do 50 tysięcy złotych”. Zachęcamy do mu maksymalnej liczby punktów czyli 3.

Zagłosować możesz na dwa sposoby:

 1. Online! Wystarczy wejść na stronę glosowanie.konsultacje.radom.pl i wypełnić formularz głosowana. Instrukcja poniżej.
 2. Udając się do jednego z punktów głosowania i wypełniając kartę do głosowania:
  • Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Kilińskiego 30 (pok. 19),
  • Biurze Rady Miejskiej, ul. Rynek 1, w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1,
  • Referacie Komunikacji Społecznej, Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104)
  • Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przy ul. Rwańskiej 16.

Zachęcamy do zagłosowania na nasz projekt jak również na inne projekty ciekawe Twoim zdaniem projekty. Pamiętaj, że na karcie do głosowania możesz ocenić dowolną liczbę projektów dając im od 1 do 3 pkt.

Jak głosować online?

1) Wejdź na stronę https://glosowanie.konsultacje.radom.pl

2) Rozwiń grupę projektów klikając na “Projekty do 50 tysięcy złotych” i przy pozycji 1 zaznacz 3 Punkty, a następnie kliknij na samym dole “Zakończ głosowanie“. Oczywiście jeśli chcesz warto oddać głos na inne ciekawe projekty.

3) Uzupełnij swoje dane czyli “Imię i nazwisko” oraz “Numer telefonu“, a następnie zaznacz wszystkie zgody. Kliknij następnie “Wyślij SMS“. Po otrzymaniu kodu na telefon przepisz go do okna, które się pojawi. Brawo, oddałeś swój głos. Dziękujemy 🙂